Hieronder vindt u het overzicht van verhuur hardhouten draglineschotten.
De draglineschotten zijn in twee soorten beschikbaar: hardhouten draglineschotten met stalen frame in lengten van 6 tot 8 meter en hardhouten draglineschotten zonder stalen frame in lengten van 4 tot en met 12 meter.

Code574575511513
Lengte in mm4.0005.0005.0006.000
Breedte in mm1.0001.0001.0001.000
Dikte in mm100100150150
Gewicht in kg4005008501.100
Code519514515510512
Lengte in mm6.0007.0008.00010.00012.000
Breedte in mm1.0001.0001.0001.0001.000
Dikte in mm200200200250300
Gewicht in kg1.4501.6501.8502.9004.300

Draglineschotten hardhout met stalen frame

Code536537538
Lengte in mm6.0007.0008.000
Breedte in mm9201.0201.020
Dikte in mm150180200
Gewicht in kg1.2001.8502.300

Huurtarieven Lekkerkerker 2017

Voor meer informatie over de verhuur van draglineschotten kunt u vrijblijvend contact opnemen met één van onze medewerkers via verhuur@lekkerkerker.com
of vraag hier direct uw offerte aan.