• Deskundig
  • Specialistisch
  • Gecertificeerd

Bent u bezig met een bouwproject waarvoor u draglineschotten wilt huren? Dan is Lekkerkerker te Rotterdam de partner voor u. Wij zijn een betrouwbaar verhuurbedrijf. Met volledige certificeringen kunnen wij u verzekeren van deskundige dienstverlening wanneer u besluit draglineschotten of ander materieel bij ons te huren.

De beste dienstverlening wanneer u besluit draglineschotten te huren bij Lekkerkerker

Bij Lekkerkerker kunt u altijd rekenen op een hoge mate van service. Zo kunnen wij het materieel naar het door u gewenste terrein transporteren. Het Laden en lossen op ons opslagterrein van de draglineschotten die wij te huur aan bieden doen wij op zeer efficiënte wijze, namelijk met een moderne radiografische bestuurde portaalkraan. Dat is de verregaande service die u kunt verwachten van Lekkerkerker.

Verschillende draglineschotten te huur bij Lekkerkerker

Bij Lekkerkerker bieden we twee verschillende soorten draglineschotten te huur aan. Zo kunt u kiezen voor hardhouten draglineschotten met een stalen frame. Deze soort is beschikbaar in lengten van 6 tot 8 meter. Ook kunt u kiezen voor hardhouten draglineschotten zonder stalen frame. In dit geval kunt u kiezen voor lengten tussen de 4 en de 12 meter. Deze verschillende draglineschotten bieden we niet alleen te huur aan, maar kunt u ook bij ons kopen. Om gemakkelijk op de draglineschotten te rijden en deze niet te beschadigen, kunt u bij Lekkerkerker ook terecht voor het huren van oprijschotten.

Heeft u de draglineschotten voor een langere tijd nodig, bijvoorbeeld voor een langdurig bouwproject? Dan is het misschien ook aantrekkelijk om deze te tweedehands te kopen bij Lekkerkerker.

Bel ons voor meer informatie

Wilt u gebruikmaken van de draglineschotten die Lekkerkerker te huur aanbiedt? Vraag dan direct een offerte aan. Wenst u eerst nog wat meer informatie te ontvangen? Of heeft u nog bepaalde vragen die u ons wilt stellen? In alle gevallen bent u van harte welkom om contact met ons op te nemen. U belt hiervoor naar 010 – 298 58 58. Wij staan u graag te woord om u te helpen.

Hieronder vindt u het overzicht van verhuur hardhouten draglineschotten.
De draglineschotten zijn in twee soorten beschikbaar: hardhouten draglineschotten met stalen frame in lengten van 6 tot 8 meter en hardhouten draglineschotten zonder stalen frame in lengten van 4 tot en met 12 meter.

Code574575511513
Lengte in mm4.0005.0005.0006.000
Breedte in mm1.0001.0001.0001.000
Dikte in mm100100150150
Gewicht in kg4005008501.100
Code519514515510512
Lengte in mm6.0007.0008.00010.00012.000
Breedte in mm1.0001.0001.0001.0001.000
Dikte in mm200200200250300
Gewicht in kg1.4501.6501.8502.9004.300

Draglineschotten hardhout met stalen frame

Code536537538
Lengte in mm6.0007.0008.000
Breedte in mm9201.0201.020
Dikte in mm150180200
Gewicht in kg1.2001.8502.300

Huurtarieven Lekkerkerker 2017

Voor meer informatie over de verhuur van draglineschotten kunt u vrijblijvend contact opnemen met één van onze medewerkers via verhuur@lekkerkerker.com
of vraag hier direct uw offerte aan.